+90 (553) 786 86 06 EN TR

Kullanım Sözleşmesi Bir tarafta Oran Mah. Kudüs Cad.182/76 RAMSUŞİ GIDA İNŞAAT TAAHHÜT ve Tic. LTD.Şti. Tescilli Markası olan FİTTİME ve fitime.com.tr internet adresi bundan böyle Satıcı olarak anılacak, diğer tarafta internet üzerinden online formumuzu dolduran imtiyaz sahibi kişi bundan böyle Alıcı olarak anılacaktır.

A- Sözleşmenin konusu 1- İşbu sözleşme ile Satıcı, münhasıran kendine ait FİTTİME hizmetinin Türk Ticaret Kanunu hükümleri, Borçlar Kanunu hükümleri,Tüketici hakları ile ilgili kanun ve mevzuat hükümleri çerçevesinde Alıcının sözleşme koşullarında kullanma hakkının sınırlarını ,koşullarını içerir.

18 yaşından küçük kişiler fittime.com.tr’dan alışveriş yapamaz. Dizgi ve sistem hatalarından meydana gelen fiyat yanlışlıklarından fittime.com.tr sorumlu değildir.

ALICI, fittime.com.tr internet sitesinde sözleşme konusu ürünün temel nitelikleri, satış fiyatı ve ödeme şekli ile teslimata ilişkin ön bilgileri okuyup bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortamda gerekli teyidi verdiğini beyan eder. fittime.com.tr’ den kredi kartı (Visa, MasterCard) ya da banka havalesi ile alışveriş yapılabilir. 7 gün içinde ödemesi yapılmayan siparişler iptal edilir. Siparişlerin işleme alınma zamanı, siparişin verildiği an değil, kredi kartı hesabından gerekli tahsilatın yapıldığı ya da havalenin (EFT’nin) banka hesaplarımıza ulaştığını belirlediğimiz andır.

ALICI, yemediği gıdaları ve alerjenleri bildirmekle yükümlüdür. Bildirmediği gıdaları aldığı pakette bulunması durumunda yapacağı itiraz fittime.com.tr tarafından kabul edilmeyecektir.

ALICI, siparişlerini internet ortamında veya telefon aracılığıyla verebilirler. Sipariş değişikliklerini de aynı şekilde internet ortamında veya telefon aracılığıyla 48 saat önceden bildirebilirler.

ALICI, kilo kontrolü, sağlığı ile ilgili konularda bilgi almak isterse bu konuda kliniğimizde uzman diyetisyenimizle birebir görüşme şeklinde ücretini ayrı ödemek şeklinde böyle bir hizmeti alabilir. Ancak telefonda yapacağı sipariş ile ilgili görüşmeler sadece sipariş ve ürün grupları hakkında bilgi almak ve uygun paketi seçmesi için müşteriye yardımcı bilgileri vermek için olup bunun dışında diyetisyen ile özel durumlardaki görüşmeler satış prensipleri gereği kabul edilmeyecektir.

Sipariş bilgileri ile ilgili değişiklikler sadece ilgili kişi tarafından telefon aracılığıyla veya internet ortamında gerçekleştirilebilir. Dağıtım personeline sipariş ile ilgili bilgilerin verilmesi fittime.com.tr tarafından yok sayılacaktır. İlk sipariş bilgilerine göre işlem yapılacaktır. Doğacak hasarlardan fittime.com.tr sorumlu değildir.

ALICI, telefon ile sipariş vermek veya verdiği siparişte değişiklik yapmak için iletişim aracı olarak telefon kullanmak istediğinde 17.00 saatine kadar bu hizmeti kullanabilecektir. Bu saatten sonraki siparişler müşteri tarafından sadece internet ortamında gerçekleştirilebilecektir. Bazı sosyal olaylar ve doğal afetler gibi durumlarda belirtilen teslimat süresinde sarkma olabilir. Ürün, ALICI' dan başka bir kişi/kuruluşa teslim edilecek ise, en erken 48 saat önce belirtilmelidir. Teslim edilecek kişi/kuruluşun teslimatı kabul etmemesinden, sevk bilgilerindeki yanlışlık ve/veya alıcının yerinde olmamasından doğabilecek zararlardan fittime.com.tr sorumlu tutulamaz. Belirtilen saatler dâhilinde ürün/ürünler müşteriye ulaşmadıysa teslimat problemleri için dağıtım personeline telefon ya da e-mail yoluyla ulaşılması halinde, şirket yetkilileri konu ile hemen ilgilenip, gerekli çözümü sağlayacaktır. Teslimat problemleri yaşanmaması için SEVKIYAT BİLGİLERİNİ TAM VE EKSİKSİZ DOLDURMANIZ, TESLİMAT YAPILACAK ADRESTE BULUNMANIZ ÖNEMLE RİCA OLUNUR Kullanıcılar, fittime.com.tr sistemi üzerinde verilen tüm siparişlerin, yapılan tüm alışverişlerin kişisel kullanım amaçlı olduğunu, bunların tekrar satış amaçlı olmadığını kabul ederler. Zarar görmüş paket durumunda; zarar görmüş paketler teslim alınmayarak dağıtım personeline tutanak tutturulmalıdır. Paket alıcı tarafından teslim alındıktan sonra dağıtım personeli görevini tam olarak yaptığı kabul edilmiş olur. Paket kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, durum, tutanağın alıcıda kalan kopyasıyla birlikte en kısa zamanda fittime.com.tr Müşteri Hizmetlerine bildirilmelidir. Müşteri Hizmetlerimiz, sorunun çözülmesi için hemen harekete geçecektir.

ALICI paketi aldıktan sonra üründe meydana gelen hasar veya yabancı cisimleriyle beraber itiraz ettiğinde değerlendirmeye alınacaktır. Sadece söz ile yapılan itirazlar değerlendirmeye alınmayacaktır. Somut nesnelerle yapılan itirazlar değerlendirilip ALICI’ nın zararı fittime.com.tr tarafından karşılanacaktır. Konuyla ilgili tutanak tutulup gerekli incelemeler başlatılacaktır.

İşbu Sözleşme kapsamı dışında gerçekleşecek tüm kanuni değişikliklerden kaynaklanan işlemler fittime.com sorumluluğu dışındadır ve aynen Sözleşme’ye yansıtılır.

İşbu Sözleşme taraflar arasında kullanıcının, kullanıcı kayıt formunu doldurmasından itibaren süresiz olarak yürürlüğe girer. Taraflar işbu Sözleşme’yi diledikleri zaman sona erdirebileceklerdir. Sözleşme’nin feshi anında tarafların birbirlerinden olan alacak hakları etkilenmez.

İşbu Sözleşme Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir. Sözleşme’nin ifasından doğabilecek her türlü uyuşmazlığın çözümünde Ankara Merkez Mahkeme ve İcra Müdürlükleri yetkilidir.